Sterrengala 2020

veiling

Geen gala, maar een deel van de veiling willen we u niet onthouden! Bied mee op deze prachtige collectors items!

BIEDEN MAAR

bieden vanaf €2000,-

Gesigneerde Fender electrische guitar

The Rolling Stones – een gesigneerde Fender electrische guitar, op maat ingelijst. Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts en Ronnie Wood. De bekendste band ter wereld al gedurende 6 decennia!

bieden vanaf €1250,-

Roger Federer

Een gesigneerd racket op maat ingelijst! De grootste speler aller tijden met 20 Grand Slam titels en nummer 1 van de wereld met een record van 237 opeenvolgende weken!

bieden vanaf €1750,-

Formule 1

Grote geblokte vlag gesigneerd door ALLE coureurs van de F1 van het seizoen 2019! Waaronder wereldkampioen Hamilton, Ricciardo, Button, Raikkonen, onze eigen Max Verstappen en nog vele meer. In totaal meer dan 20 handtekeningen.

bieden vanaf €600,-

Nelson Mandela 'Hand of Hope' print

Er zijn in de geschiedenis maar weinig mensen die zo’n onuitwisbare stempel op het internationale podium hebben achtergelaten als Nelson Mandela. Zijn moed, compassie en menselijkheid zijn slechts een paar kwaliteiten die hem de Nobelprijs hebben opgeleverd als een van de grootste staatsmannen ter wereld. Het is dan ook passend dat de buitengewone afdruk van zijn rechterhand zo lijkt op de vorm van het continent Afrika. Zuid-Afrika werd ‘vrij’ door de manier waarop hij zijn hand reikte naar iedereen en het werd een baken van hoop voor onderdrukte volkeren in de wereld. “Nelson Rolihlahla Mandela, Rivonia Trial, April 20, 1964. Dit is een ongelooflijk mooie ingelijste print van zijn rechterhand, de hand van Afrika.

Sterrengala veiling